نقاشی ساختمان متین | HOPA
نقاشی ساختمان در تهران – رنگ آمیزی خانه و آپارتمان + نقاشان حرفه ای با قیمت مناسب 88429676 - 09122430313

نقاشی ساختمان مدرن با خلاقیت هنری

نقاشی ساختمان مدرن

نقاشی ساختمان مدرن را اگر تعاریفی چون نو و نوگرایی بدانیم می شود گفت که رنگ آمیزی امروزی ساختمان ، با توجه به فاکتورهایی مانند نوع رنگ ها و نوع اجرا ، به سمت مدرنیته شدن گامهایی برداشته است و بر می دارد.در این مقاله به بررسی کامل “ نقاشی ساختمان مدرن ” خواهیم پرداخت و این نوگرایی شغلی در این حرفه را مورد ارزیابی قرار خواهیم داد.

رنگ آمیزی و نقاشی مدرسه

نقاشی ساختمان مدرن رابیشتر بشناسیم

دو فاکتور مهم در این مورد را بدین شرح مورد بررسی قرار می دهیم :

  • رنگ های ساختمانی
  • ابزارآلات و وسابل نقاشی ساختمان
  • اجرای نقاشی ساختمان

نقش رنگهای ساختمانی در تحول رنگ آمیزی ساختمان

دیگر بر کسی پوشیده نیست که رنگهای یک دهه با رنگهای یک دهه و دهه های قبل دچار تغییرات شده اند. نگاه محیط زیستی و بهداشتی ، در این اواخر رنگها را به این سو سوق داده که رنگها ، علاوه بر میکروب کشی و پاکیزگی بتوانند برای انسانها سلامتی هم ببار بیاورند . در واقع تدام و باقی ماندن رنگ ها در ساختمان ، به ضرر انسان و محیط زیست تبدیل نشوند.

برای همین رنگ های پایه اب از حدود بیست سال پیش در کشور های اروپایی نقش مدرن تری را به نقاشی ساحتمان داده اند که در این اواخر ، کارخانجات رنگسازی داخل کشور هم ، در این رویه ، قدمهایی را برداشته و محصولاتی را تولید کرده اند.

پس رنگ ها ، و صنعت رنگسازی نقش کلیدی را در نقاشی ساختمان مدرن ایجاد می کنند. بخصوص در این اواخر کارخانجات رنگسازی اقدام به تولید رنگهای به اصطلاح سه بعدی نموده اند که سایه روشنهای مختلفی از رنگ بر روی دیوار به تصویر کشیده می شود.

  نمونه سوالات آزمون نقاشی ساختمان

نقش ابزارآلات در نقاشی مدرن ساختمان

ابزار و وسابل نقاشی هم شاید تغییرات محسوسش در کشورمان زیاد به چشم نیاید . اما این تغییرات با وجود انواع وسایل کاربردی در دنیا ، کامل به مدرنیته شدن نقاشی ساختمان کمک کرده است.

مهمترین شهود این قضیه ، کاربرد غلطک های متنوع در اجرای رنگ امیزی دیوار و سقف هاست. از غلتک های ساده گرفته تا غلطک های طرح دار متنوع که می تواند نمادی از نقـــــــــاشی ساختمان مدرن تلقی شود.

البته در این راستا ، وجود ابزار آلات خاص دیگری که می توان با آنها انواع طرحهای جوبی و سنگی و طبیعت را بر روی سطوح مختلف به تصویر کشید هم بر نقش مهم این ابزارالات در نقاشی ساختمان مدرن افزوده است.

و البته باز مثال دیگری که در این عرصه می توان زد استفاده از پمپ های پیشرفته است که هر روز تعدادشان و کیفیتشان بهتر و بهتر می شود.

اجرای نقاشی ساختمان گامی هنری برای نقاشی مدرنیته

خلاقیت ، مهارت و ذوق هنری یک نقاش ساختمان هم از دیر باز تا کنون در مدرنینه شدن ، نقاشی ساختمان تاثیر فراوانی داشته و دارد.

از کشیدن نقاشی های دیواری کلاسیک قدیمی ، تا تصویر و نقاشی ها و طراحی های متنوع امروزی به سیک کاغذ دیواری همه ، جلوه های متفاوتی از نقاشی ساختمان مدرن هستند.

[elfsight_instagram_feed id=”1″]

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *