نقاشی ساختمان متین | HOPA
نقاشی ساختمان در تهران – رنگ آمیزی خانه و آپارتمان + نقاشان حرفه ای با قیمت مناسب 88429676 - 09122430313

چگونه یک نقاش ساختمان حرفه ای انتخاب کنیم ؟

نقاش ساختمان حرفه ای
نقاش ساختمان حرفه ای

اخیرا تماس های زیادی داشته ام راجب اختلاف با نقاش ساختمان آن هم در انواع و اقسام محتلف . همین موضوع باعث شد که در اولین فرصت بدست آمده ، راجب این موضوع دست به کیبورد شوم که در ادامه این نوشته به راهکارهایی کلی و اساسی برای انتخاب نقاش ساحتمان با کمترین چالش و برخورد می پردازم .

نقاشی ساختمان طرح کاغذ دیواری چگونه انجام می شود.

موارد اختلاف با نقاش ساختمان

بیشتر مواردی که در تماس های این چندین ساله و درخواست مشاوره در این زمینه از مردم را داشته ام مربوط به قیمت تمام شده کار می باشد تا کیفیت . در واقع این اواخر با توجه به افزایش بهای رنگ های ساختمانی و تورم آن ، این تماس ها بیشتر و بیشتر شده است . در گذشته با توجه به مناسب بودن قیمت رنگ ، اگر اختلافی هم پیش می امد زیاد قابل توجه نبود و با گذشت طرفین ، همراه بود ولی اخیرا با توجه به تورم این اختلاف قابل توجه بوده و موجب آزردگی خاطر دو طرف می شود . برای اینکه کمترین چالش را با نقاش ساختمان داشته باشید دو راهکار اساسی خدممتان ارایه می دهم

1- استفاده از نقاشان حرفه ای ساختمان

نقاشان حرفه ای ساختمان به نوعی مشتری مدار هستند و داشتن مشتری دائمی و رضایت آنها برایشان اولویت دارد برای همین با برخورد حرفه ای و شسته رفته ، از اول شروع کار ، از چالش های محتمل آینده جلوگیری می کنند. وقتی حدود قیمت تمام شده ، تعیین گردد و در انتها هم همان مقدار گفته شده ، درست دراید دیگر احتلافی باقی نمی ماند . ولی یک نقاش آماتور ، از ترفند قیمت پایین برای جذب مشتری استفاده می کند و قیمت انتهای کار دوبرابر تخمین چیزی است که مشتری انتظارش را داشته و این برایش شبه می شود .

  نقاشی ساختمان در کرج

اکثرا نقاشان حرفه ای ساکن تهران ، اذری زبان هستند و اگر ریشه یابی کنید معمولا ساکن یا ریشه در آذربایجان شرقی و کلیبر دارند و اکثرا مشتری مدار هستند. پس این موضوع را هم می توانید در نظر بگیرید. البته این بدان معنا نیست که در مناطق و شهرهای دیگر نقاشان خوب و حرفه ای وجود ندارد بلکه منظور نقاشان ساکن تهران هستند که اشاره شد.

2- قیمت کلی از نقاش ساختمان بگیرید

معمولا در نقاشی ساختمان از متراز و متر کردن برای تعیین قیمت استفاده می شود که همین و نحوه انجام آن در سطوح مختلف ، چالش انگیز است . یکی از موردهایی که اخیرا داشته ام و برایم جالب بود نقاشی با قیمت متراژی کار را شروع می کند و پس از زیر کاری و آستری اولیه درخواست تسویه حساب می کند و وقتی با اعتراض مشتری مواجه می شود که کار تمام نشد اذعان می کند که قیمت گفته شده برای یک دست (یک ست رنگ آمیزی) می باشد و برای رنگ آمیزی هر سری همین مبلغ دریافت می شود. البته این مدل کار گرفتن و پول گرفتن واقعا خجالت آور است و بیشتر به کلاهبرداری شباهت دارد ولی در کل این موارد هم مشاهده شده است پس همیشه به قیمتهای بسیار پایین شک کنید و بدانید که یکجای کار می لنگد یا خواهد لنگید!!!
یا مورد دیگری که مشاهده شده کارمندی خود را نقاش معرفی کرده و یک خانه ای که نهایت ده روز زمان نیاز داشته است را یک ماه طول داده است و کاشف بعمل آمده که کارمندی است که در شبها مشغول به نقاشی بوده و برای مشتری ، کلی هزینه های روحی و … را متحمل کرده است .

  نقاشی ساختمان در تهران

نتیجه گیری :

برای آنکه کمترین چالش را با نقاش ساختمان داشته باشید قبل از شروع کار از حرفه ای بودنش ، کاملا آگاه باشید . قیمتهای پایین در رنگ آمیزی را هیچوقت معیار انتخاب خود قرار ندهید . از نقاشان حرفه ای که زیر نظر اتحادیه نقاشان ساختمان شهرتان هستند کمک بگیرید.

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *