نقاشی ساختمان متین | HOPA
نقاشی ساختمان در تهران – رنگ آمیزی خانه و آپارتمان + نقاشان حرفه ای با قیمت مناسب 88429676 - 09122430313

چطور یک نقاش ساختمان شوم؟

چطور یک نقاش ساختمان شوم؟ , نقاش ساختمان

چطور یک نقاش ساختمان شوم؟ شاید شما هم عاشق نقاشی ساختمان باشید و بخواهید این شغل را یاد بگیرید و از آن کسب درامد کنید و یا بصورت تفریحی بخواهید منزل خود و اشنایان خود را رنگ آمیزی کنید. نقاشی ساختمان هپا در این مقاله به شما خواهد گفت که چطور یک نقاش ساختمان شوید.

نقاشی روی گچ

چطور یک نقاش ساختمان شوم؟

[show-team category=’%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86′ layout=’grid’ style=’img-circle,text-right,img-left,2-columns,retro-box-theme’ display=’name,photo,smallicons,social,groups,freehtml,position,email,location,telephone,website’]

گام اول : آزمون سازمان فنی حرفه ای

در قدم اول باید آزمونهای سازمان فنی حرفه ای را بگذرانید . در تهران و شهرستانهای دیگر آموزشگاه های ازاد زیادی هستند که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای هستند . باید در این آموزشگاه ها ثبت نام کنید و دوره های اموزشی را طی کنید تا برای امتحان به سازمان فنی حرفه ای ارجاع داده شوید.

در آموزشگاه ها هم بصورت عملی هم بصورت تئوری باید واحد های مرتبط را پاس کنید .

گام دوم : کارت مهارت فنی نقاش ساختمان

پس از موفقیت در آزمون سازمان فنی حرفه ای به شما کارت مهارت فنی حرفه ای نقاشی ساختمان تعلق می گیرد.

داشتن این کارت به معنای این نیست که شما نقاش ساختمان شده اید . بلکه تا حدودی بصورت جزی و تئوری با شغل نقاش ساختمان اشنا شده اید و آماده برای شاگردی کردن هستید . بله. تازه در ابتدای راه هستید.

گام سوم : شاگردی یک نقاش حرفه ای ساختمان

کارت مهارتی که شما احتمالا دریافت خواهید کرد روی ان درج شده نقاش ساختمان درجه سوم…..نقاشی ساختمان یک مهارت عملی است که شامل ایتمهای زیادی است که شما باید سالها تجربه کاری کسب کنید تا بتوانید مهارتهای خود را ارتقا دهید.

  نقاشی ساختمان منطقه 7 تهران

هنوز هستند نقاشانی با بیست سال تجربه کاری که مشکل رنگ سازی دارند.

پس این تجربه کاری ممکن است در بیست سال هم بدست نیاید . در واقع این خود شما هستید که فوت و فن های کاری را سریع یاد بگیرید یا هم هیج وقت یاد نگیرید. ولی وقتی در محیط کاری قرار می گیرید مجبور هستید این با این ازمونها برخورد کنید.

مثلا اگر وارد خانه ای میشوید و از شما تقاضای رنگ شکلاتی می شود باید بتوانید از عهده رنگسازی آن بر بیایید . حال اگر خودتان هم بلد نباشید باید از یک نقاش حرفه ای کمک بگیرید و در عین کمک گرفتن ، می توانید خوب دقت و توجه کنید . این هم نوعی دیگر از شاگردی کردن است دیگر!!!

گام چهارم : خود ازمایی

برای اینکه بتوانید به اطمینان خوبی از کاراییتان برسید می توانید تک و تنها شروع به رنگ آمیزی اتاق خودتان کنید. و طیفهای رنگی مختلف را امتحان کنید. از رنگ آمیزی سقف تا دیوار تا زیرکاری و سمباده کاری و هر آنچه را که یاد گرفتید می توانید بکار ببندید.

گام پنجم : تبلیغات مناسب و گرفتن کار نقاشی ساختمان

اگر دنبال درامد از کار نقاشی ساختمان هستید خب باید بتوانید برای خودتان مشتری جمع کنید. خب این برای شما که در ابتدای راه هستید کار سختی بنظر می رسد. اما همه از یک نقطه صفری شروع کرده اند. پس نگران نباشید شما هم می توانید.

در ابتدا می توانید از تبلیغات زبان به زبان بین دوستان و اشنایان و اقوام شروع کنید. اگر کارتان خوب باشد به خودی خود به دیگران نیز معرفی خواهد شد. اما این تنها راه نیست.

  نقاشی ساختمان منطقه 6 تهران

از پخش تراکت در منطقه خودتان هم می توانید کمک بگیرید. برای شما که تازه کار هستید از 1000 تراکت یک کار هم گیرتان بیاید مناسب است . زیرا که همان مشتری برایتان مشتری خواهد اورد.

از شبکه اجتماعی ، نظیر اینستاگرام هم می توانید کمک بگیرید که ایرانی ها امروزه ساعتها وقتشان را با آن سپری می کنند!!!

درامد و باز کار نقاشی ساختمان چطور می باشد؟

درآمد یک نقاش ساختمان بستگی به میزان مهارت و توانایی اش دارد و اینکه در چه سطحی از کار و تبلیغات قرار دارد. اگر بعنوان دستمزد برای یک نقاش دیگر کار کنید اگر استادکار باشید روزانه مبلغی حدود صد هزار تومان نصیبتان می شود. اگر هم شاگرد باشید و ناشی از 50 تا 70 هزار تومان.

اگر هم خودتان بتوانید کار بگیرید بالطبع درامدتان بالاتر خواهد رفت.

نقاشی ساختمان هپا مرجع راهنمای شما در این مقاله ” چطور می توانم یک نقاش ساختمان شوم ” بود که امیدواریم از این مقاله سود لازم را برده باشد.

سوالات شما

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *